3549S-1AC-103B
Numer produktu DigiKey
3549S-1AC-103B-ND
Producent
Numer produktu producenta
3549S-1AC-103B
Opis
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Tolerancja
±3%
Długość aktuatora
0,813" (20,64mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Liczba obrotów
10.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,885" (22,48mm)