3549S-1AA-101A
Numer produktu DigiKey
3549S-1AA-101A-ND
Producent
Numer produktu producenta
3549S-1AA-101A
Opis
POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3549S-1AA-101A Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
100
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±3%
Długość aktuatora
0,813" (20,64mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
10.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,885" (22,48mm)