3547S-1AA-103B
Numer produktu DigiKey
3547S-1AA-103B-ND
Producent
Numer produktu producenta
3547S-1AA-103B
Opis
POT 10K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 3.0 Obrót Uzwojenie 1W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
1080°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±3%
Długość aktuatora
0,813" (20,64mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
3.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,885" (22,48mm)