3543S-1-103L
Numer produktu DigiKey
3543S-1-103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3543S-1-103L
Opis
POT 10K OHM 1W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 3.0 Obrót Uzwojenie 1W Zacisk lutowany
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
1080°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,2497" (6,34mm)
Liczba obrotów
3.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)