3540S-1-203L
Numer produktu DigiKey
3540S-1-203L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3540S-1-203L
Opis
POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Modele EDA/CAD
3540S-1-203L Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Rezystancja (omy)
20k
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,2497" (6,34mm)
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)