3500S-2-501L
Numer produktu DigiKey
3500S-2-501L-ND
Producent
Numer produktu producenta
3500S-2-501L
Opis
POT 500 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3500S-2-501L Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
500
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±3%
Długość aktuatora
0,813" (20,64mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,249" (6,32mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
10.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,23mm)