3386Y-1-103T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 137
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 5 637
Arkusz danych
W magazynie: 200
W magazynie: 8 457
Bezpośrednie
Vishay Spectrol
W magazynie: 205
Bezpośrednie
Vishay Spectrol
W magazynie: 936
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja palca górnego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386Y-1-103T
Numer produktu DigiKey
3386Y-1-103T-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386Y-1-103T
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386Y-1-103T Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja palca górnego
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%