3386W-1-100T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
10 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja ręczna z boku
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386W-1-100T
Numer produktu DigiKey
3386W-1-100T-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386W-1-100T
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3386W-1-100T Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja ręczna z boku
Rezystancja
10 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3386W-1-100TLFBourns Inc.03386W-1-100TLF-ND5,31385 złOdpowiednik parametryczny