3386V-1-473LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
47 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386V-1-473LF
Numer produktu DigiKey
3386V-1-473LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386V-1-473LF
Opis
TRIMMER 47K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386V-1-473LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
47 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3386V-1-473Bourns Inc.03386V-1-473-ND4,32121 złOdpowiednik parametryczny