3386T-1-203LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 596
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 2 272
Vishay Spectrol
W magazynie: 52
20 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386T-1-203LF
Numer produktu DigiKey
3386T-1-203LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386T-1-203LF
Opis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386T-1-203LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%