3386K-1-104LF
Numer produktu DigiKey
118-3386K-1-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386K-1-104LF
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3386K-1-104LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%