3386K-1-103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TT Electronics/BI
W magazynie: 10 161
TT Electronics/BI
W magazynie: 591
Arkusz danych
W magazynie: 117
W magazynie: 2 426
W magazynie: 41
Vishay Spectrol
W magazynie: 20
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386K-1-103
Numer produktu DigiKey
3386K-1-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386K-1-103
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%