3386J-1-102 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 1 914
Arkusz danych
1 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386J-1-102
Numer produktu DigiKey
3386J-1-102-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386J-1-102
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
1 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%