3386H-EY5-103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 564
Arkusz danych
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386H-EY5-103
Numer produktu DigiKey
3386H-EY5-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386H-EY5-103
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386H-EY5-103 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%