3386H-1-601LF
Numer produktu DigiKey
3386H-1-601LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386H-1-601LF
Opis
TRIMMER 600 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
600 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3386H-1-601LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
600 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%