3386H-1-474 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 1 888
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386H-1-474
Numer produktu DigiKey
3386H-1-474-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386H-1-474
Opis
TRIMMER 470KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386H-1-474 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
470 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3386H-1-474LFBourns Inc.1 888118-3386H-1-474LF-ND5,03000 złOdpowiednik parametryczny
3386V-1-474Bourns Inc.03386V-1-474-ND4,32121 złOdpowiednik parametryczny
3386V-1-474LFBourns Inc.03386V-1-474LF-ND3,37367 złOdpowiednik parametryczny