3386H-1-103LF
Numer produktu DigiKey
3386H-103LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386H-1-103LF
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3386H-1-103LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%