3386G-1-503LF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 5 935
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 4 515
Arkusz danych
W magazynie: 826
Vishay Spectrol
W magazynie: 200
Vishay Spectrol
50 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386G-1-503LF
Numer produktu DigiKey
3386G-1-503LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386G-1-503LF
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386G-1-503LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%