3386G-1-501 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TT Electronics/BI
W magazynie: 1 978
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
500 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386G-1-501
Numer produktu DigiKey
3386G-1-501-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386G-1-501
Opis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386G-1-501 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%