3386G-1-105LF
Numer produktu DigiKey
3386G-1-105LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386G-1-105LF
Opis
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3386G-1-105LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
1 MOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%