3386G-1-104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TT Electronics/BI
W magazynie: 512
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 1 010
W magazynie: 306
Vishay Spectrol
W magazynie: 978
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386G-1-104
Numer produktu DigiKey
3386G-1-104-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386G-1-104
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386G-1-104 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%