3386G-1-102 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 6 183
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 707
Arkusz danych
W magazynie: 1 006
Vishay Spectrol
W magazynie: 195
1 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386G-1-102
Numer produktu DigiKey
3386G-1-102-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386G-1-102
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386G-1-102 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%