3386F-1-254T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
250 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja palca górnego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386F-1-254T
Numer produktu DigiKey
3386F-1-254T-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386F-1-254T
Opis
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386F-1-254T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja palca górnego
Rezystancja
250 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%