3386F-1-222LF
Numer produktu DigiKey
3386F-1-222LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386F-1-222LF
Opis
TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3386F-1-222LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
2.2 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%