3386C-1-502 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 1 850
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386C-1-502
Numer produktu DigiKey
3386C-502-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386C-1-502
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386C-1-502 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%