3386C-1-101LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 161
W magazynie: 395
W magazynie: 173
W magazynie: 175
W magazynie: 92
100 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386C-1-101LF
Numer produktu DigiKey
3386C-101LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386C-1-101LF
Opis
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3386C-1-101LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%