3386B-1-104LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3386B-1-104LF
Numer produktu DigiKey
3386B-1-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3386B-1-104LF
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3386B-1-104LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,375" x 0,375" pow. czołowa (9,53mm x 9,53mm)
Tolerancja
±10%