3362Z-1-103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 564
Arkusz danych
Vishay Sfernice
W magazynie: 0
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3362Z-1-103
Numer produktu DigiKey
3362Z-1-103-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362Z-1-103
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3362Z-1-103 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%