3362X-1-503LF
Numer produktu DigiKey
3362X-503LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362X-1-503LF
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3362X-1-503LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%