3362X-1-104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 179
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sfernice
W magazynie: 0
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3362X-1-104
Numer produktu DigiKey
3362X-104-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362X-1-104
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3362X-1-104 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%