3362S-1-104LF
Numer produktu DigiKey
3362S-1-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362S-1-104LF
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3362S-1-104LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%