3362R-1-101LF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 3362R-101LF-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 3362R-1-101LF |
Opis | TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3362R-1-101LF Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Producent Bourns Inc. | Liczba obrotów 1.0 |
Seria | Typ regulacji Regulacja górna |
Opakowanie Rurka | Materiał rezystancyjny Cermet |
Status części Aktywny | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Rezystancja 100 Ohms | Styl zakończenia Wtyki PC |
Moc (W) 0,5W, 1/2W | Rozmiar / wymiar Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm) |
Tolerancja ±10% | Bazowy numer produktu |