3362P-1-203LF
Numer produktu DigiKey
3362P-203LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362P-1-203LF
Opis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3362P-1-203LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%