3362H-1-501LF
Numer produktu DigiKey
3362H-501LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362H-1-501LF
Opis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
500 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3362H-1-501LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%