3362H-1-254 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 50
W magazynie: 46
W magazynie: 243
250 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3362H-1-254
Numer produktu DigiKey
3362H-1-254-ND
Producent
Numer produktu producenta
3362H-1-254
Opis
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3362H-1-254 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
250 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,275" x 0,260" (6,99mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%