3352W-1-104LF
Numer produktu DigiKey
3352W-104LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3352W-1-104LF
Opis
THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W SID
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3352W-1-104LF Modele
Tolerancja
±20%
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,350" x 0,210" (8,89mm x 5,33mm) (śr. x wys.)
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W