3352T-1-502LF
Numer produktu DigiKey
3352T-502LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3352T-1-502LF
Opis
THUMBWHEEL POT 5K OHM 0.5W TOP
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3352T-1-502LF Modele
Tolerancja
±20%
Typ regulacji
Regulacja górna
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,350" x 0,150" (8,89mm x 3,81mm) (śr. x wys.)
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W