3352P-1-103LF
Numer produktu DigiKey
3352P-103LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3352P-1-103LF
Opis
THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W TOP
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja górna
Modele EDA/CAD
3352P-1-103LF Modele
Tolerancja
±20%
Typ regulacji
Regulacja górna
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,350" x 0,210" (8,89mm x 5,33mm) (śr. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W