3352K-1-503LF
Numer produktu DigiKey
3352K-1-503LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3352K-1-503LF
Opis
THUMBWHEEL POT 50K OHM 0.5W SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3352K-1-503LF Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,350" x 0,350" (8,89mm x 8,89mm) (śr. x wys.)
Status części
Aktywny
Zakończenie
Wtyki PC
Rezystancja
50 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,5W, 1/2W