3339H-1-101LF
Numer produktu DigiKey
3339H-101LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3339H-1-101LF
Opis
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 4.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3339H-1-101LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
4.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±10%