3329X-1-501 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
Arkusz danych
500 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3329X-1-501
Numer produktu DigiKey
3329X-501-ND
Producent
Numer produktu producenta
3329X-1-501
Opis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3329X-1-501 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,260" x 0,330" (6,60mm x 8,38mm)
Tolerancja
±10%