3329X-1-203LF
Numer produktu DigiKey
118-3329X-1-203LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3329X-1-203LF
Opis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
20 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3329X-1-203LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,260" x 0,330" (6,60mm x 8,38mm)
Tolerancja
±10%