3329U-1-203RLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 596
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 2 272
Arkusz danych
20 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3329U-1-203RLF
Numer produktu DigiKey
3329U-1-203RLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3329U-1-203RLF
Opis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3329U-1-203RLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±10%