3329S-1-201LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nidec Components
200 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3329S-1-201LF
Numer produktu DigiKey
3329S-201LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3329S-1-201LF
Opis
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3329S-1-201LF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
200 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,260" x 0,330" (6,60mm x 8,38mm)
Tolerancja
±10%
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (5)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3329W-1-201Bourns Inc.03329W-201-ND11,46720 złOdpowiednik parametryczny
3329W-1-201LFBourns Inc.03329W-201LF-ND8,80965 złOdpowiednik parametryczny