3329P-1-200LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nidec Components
20 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3329P-1-200LF
Numer produktu DigiKey
3329P-1-200LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
3329P-1-200LF
Opis
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3329P-1-200LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
20 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±10%