3314Z-1-102E
Numer produktu DigiKey
3314Z-102ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3314Z-102ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3314Z-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314Z-1-102E
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3314Z-1-102E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,219" x 0,197" (5,56mm x 5,01mm)
Tolerancja
±20%