3314S-3-502E
Numer produktu DigiKey
3314S-3-502ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3314S-3-502ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3314S-3-502EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314S-3-502E
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3314S-3-502E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,197" x 0,177" (5,00mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%