3314S-1-203G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nidec Components
Similar
Nidec Components
Vishay Sfernice
Vishay Sfernice
20 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3314S-1-203G
Numer produktu DigiKey
3314S-1-203G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3314S-1-203G
Opis
TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3314S-1-203G Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,197" x 0,177" (5,00mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%