3314S-1-100G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sfernice
10 Ohms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3314S-1-100G
Numer produktu DigiKey
3314S-1-100G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3314S-1-100G
Opis
TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3314S-1-100G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 Ohms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,197" x 0,177" (5,00mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%