3314R-1-101E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sfernice
Vishay Sfernice
100 Ohms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja dolna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3314R-1-101E
Numer produktu DigiKey
3314R-1-101ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3314R-1-101ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3314R-1-101EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3314R-1-101E
Opis
TRIMMER 100 OHM 0.25W GW BOT ADJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3314R-1-101E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja dolna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
100 Ohms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,177" x 0,177" pow. czołowa (4,50mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%